Nájdenie dokonalosti

slnečné okuliare značkové

Je únavné hľadať perfektný tvar, dokonalú farbu a podobne. Áno, hľadanie dokonalých slnečných okuliarov je náročné. Niekedy je až srdcervúce, koľko musíte stráviť času, kým nájdete, čo vám vyhovuje. Rovnako ako naše unikátnei tvary tváre, aj slnečné okuliare tiež prichádzajú v rôznych tvaroch. Všetko, čo musíte vedieť, je typ tvaru tváre a ktorý dokonalý tvar rámu pristane vašej tvári.

Voľba perfektných slnečných okuliarov nie je jednoduchá. Vybrať len model, ktorý je práve ‘in’, je zlé. Môžete skončiť tak, že miniete veľa peňazí a rám vám vôbec nebude sedieť. Na začiatku, skúste nájsť váš tvar tváre. To umožní, aby váš výber ideálnych slnečných okuliarov bol relatívne jednoduchší.

Každý z nás má zreteľný tvar tváre. Existuje päť základných tvarov tváre. Je to: oválna, okrúhla, štvorcová, podlhovastá tvár a tvár v tvare srdce. Potom, čo ste zistili, aký je tvar vašej tváre, je oveľa jednoduchšie si vybrať slnečné okuliare, ktoré sa k vám dokonale hodia.

Definovanie tvaru tváre

Určenie tvaru vašej tváre je kľúčovým faktorom. Ak chcete vedieť, do ktorej kategórie spadajá vaša tvár, tu je popis základných rysov každého tvaru tváre:

  • Oválny tvar tváre je charakterizovaný úzkou bradou a výraznými lícnymi kosťami s dobre vyváženými vlastnosťami.
  • Okrúhla tvár má veľmi jemné tvary, ale s viditeľnými krivkami. Šírka a dĺžka tváre sú takmer rovnaká v kruhovitomu tvare tváre.
  • Tvár v tvare srdca je charakterizovaná úzkymi čeľusťami a špicatou bradou. Títo ľudia majú širokú čelo a vysoké lícne kosti.
  • Štvorcová tvár je charakterizovaná silnými čeľuťami a má tendenciu mať široké čelo a široké lícne kosti.
  • Ppe podlhovastý tvar tváre sú typické úzke a dlhé črty tváre od čela až k brade. Zvyčajne nemá žiadne výrazné rysy alebo len veľmi jemné črty tváre.

slnečné okuliare - maska

Každej tvári pristane vlastný tvar slnečných okuliarov

Každému tvaru tváre pristane viac tvarov slnečných okuliarov, pre ktoré sa môžete rozhodnúť.

Máte šťastie, ak máte oválny tvar tváre. Je považovaná za ideálny tvar. Pristane vám v podstate akýkoľvek tvar slnečných okuliarov.

Ľudia, ktorí majú okrúhlu tvár, by sa mali rozhodnúť pre obdĺžnikové alebo štvorcové tvarovanie slnečných okuliarov. Aviatorky tiež vyzerajú skvele na okrúhlej tvári. Pozrite sa, ako očarujúco vyzerajú celebrity ako Jack Black alebo Queen Latifah s pilotkami na tvári.

Slnečné okuliare, takzvané mačacie oči a okrúhle rámy budú dobre fungovať na tvári v tvare srdca. Nikdy nenoste slnečné okuliare, ktoré budú širšie ake je šírka vášho čela.

Máte štvorcovú tvár ako Kareena Kapoor? Potom siahnite po športových tvaroch, okrúhlych alebo oválnych okuliaroch. Pilotky tiež vyhovujú štvorcovému tvaru tváre. Určite nenoste štvorcové rámy na okuliare, zvýrazníte tým nedostatky a hranatosť vašej tváre.

Ak máte poddlhovastú tvár ako Sarah Jessica Parker, môžete ísť do nadrozmerných veľkostí. Veľkoformátové rámy zmiernia dĺžku a pridajú šírku vašej tvári. Najlepšie je vyhnúť sa menším tvarom slnečných okuliarov a dioptrickým rámom.

Teraz, keď poznáte typy tvarov tváre a tvary slnečných okuliarov, poznáte odpoveď ako nájsť dokonalé slnečné okuliare a váš výber bude oveľa jednoduchší. Okuliare vám musia správne sedieť a majú tiež zvýrazniť tie najlepšie vlastnosti vašej tváre. Kým si vyberiete správny rám na dioptrické alebo slnečné okuliare, najprv si určite svoj tvar tváre. Buďte štýloví a dokonalí s vašimi novými dokonalými slnečnými okuliarmi.

Leave a Comment.